Back To Top

شروع

برای شروع ایجاد وب سایت خود را دانستن برخی از اصول اولیه کمک خواهد کرد
یک سیستم مدیریت محتوا چیست؟
یک سیستم مدیریت محتوا، نرم افزاری است که اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد و مدیریت صفحات وب به راحتی جدا شده ایجاد مطالب خود را از مکانیک مورد نیاز برای ارائه آن را به بر روی وب است.
در این سایت، این محتوا در یک پایگاه داده ذخیره می شود. نگاه و احساس یک الگو ایجاد شده است. جوملا! نرم افزار گرد هم می آورد قالب و محتوا برای ایجاد صفحات وب.
سایت و مدیر
سایت شما در واقع دارای دو سایت مجزا. سایت (همچنین نام جلویی) همان چیزی است که بازدید کنندگان را به سایت خود خواهید دید. مدیر (نیز نامیده می شود پایان دادن به عقب) است که تنها توسط مردم مدیریت سایت شما استفاده می شود. شما می توانید با مدیر از طریق کلیک کردن بر روی لینک "مدیریت سایت" بر روی "این سایت" منو و یا با اضافه کردن / مدیر به پایان از شما نام دامنه دسترسی داشته باشید.
ورود به مدیریت با استفاده از نام کاربری و رمز عبور ایجاد شده در طی نصب و راه اندازی جوملا.
ورود به سیستم
برای ورود به بخش جلویی سایت خود را با استفاده از فرم ورود یا لینک منو ورود به سایت بر روی "این سایت" منو. با استفاده از نام کاربری و رمز عبور است که به عنوان بخشی از فرآیند نصب ایجاد شد. هنگامی که در شما قادر خواهید بود برای ایجاد و ویرایش مقالات، وارد سیستم شوید.
در مدیریت سایت خود، شما قادر خواهید بود به ایجاد محتوا که فقط کاربران وارد سایت هستند قادر به دیدن.
ایجاد یک مقاله
هنگامی که شما به خاطر بسپار، یک منوی جدید قابل مشاهده خواهد بود. برای ایجاد یک مقاله جدید، بر روی لینک "ارسال مقاله" در آن منو را کلیک کنید.
رابط مقاله جدید به شما می دهد بسیاری از گزینه ها، اما همه شما باید انجام دهید این است اضافه کردن یک عنوان چیزی را در منطقه محتوا. به آن را آسان برای پیدا کردن، مجموعه ای از دولت منتشر شده آن را در جوملا! رده است.
شما می توانید مقاله های موجود با کلیک کردن بر روی آیکون ویرایش (این تنها صفحه نمایش را به کاربران که حق برای ویرایش دارند) را ویرایش کنید.
بیشتر بدانید
خیلی بیشتر در مورد چگونگی استفاده از جوملا برای یادگیری وجود دارد! برای ایجاد وب سایت شما تصور است. شما می توانید بسیار بیشتر در جوملا یاد بگیرند! سایت اسناد و جوملا! انجمن


Default Blue Green